Titles you rated
BossRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
FirefightersRated ★ 1.0
WickedRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 2.5