Titles you rated
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Mr. Queen: The Bamboo ForestRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Green Mothers ClubRated ★ 3.0
Nagi's Long VacationRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0