Movies
Ratings
159
HereditaryRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0