Series
Ratings
15
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 2.5