Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5