Movies
Ratings
124
As OneRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 4.0