Movies
Ratings
238
Look BackRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 2.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5