Movies
Ratings
70
The AvengersRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 2.5
The ProposalRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0