Series
Ratings
48- GokusenRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5- Yankee-kun to Megane-chanRated ★ 3.0
- Glass Mask 2Rated ★ 4.0
- Glass MaskRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5- Nurse Angel Ririka SOSRated ★ 4.0