Movies
Ratings
699
AzumiRated ★ 1.5- The 101st PropositionRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 2.5
HighlanderRated ★ 3.0
TimecrimesRated ★ 2.0
The Addams FamilyRated ★ 2.0
Break OutRated ★ 1.5
HairsprayRated ★ 2.5- Francis: Pray for MeRated ★ 2.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 2.5
House of Flying DaggersRated ★ 2.5
G.I. JaneRated ★ 2.5
My DictatorRated ★ 2.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.5
AwakeRated ★ 2.5
WaterworldRated ★ 0.5
R.I.P.D.Rated ★ 1.0
Purple NoonRated ★ 2.5
The Man in the Iron MaskRated ★ 2.5
TremorsRated ★ 1.5