Titles you rated
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
IntentionRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0