Series
Ratings
33
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0