Series
Ratings
89- Three FriendsRated ★ 3.0
- General HospitalRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0- Yes, SirRated ★ 3.5
- PilotRated ★ 3.5
MRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5
90 Days, Time to LoveRated ★ 3.5
PunchRated ★ 2.5- One of A PairRated ★ 3.5
- First LoveRated ★ 4.5
- You and IRated ★ 3.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 2.0
Beautiful DaysRated ★ 3.5