Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 1.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Kill MobileRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0