Movies
Ratings
604
BugoniaRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
September 5Rated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Night CallRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
V/H/S/2Rated ★ 2.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 2.0