Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
RosebudRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 4.5