Movies
Ratings
208
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
Midnight Diner 2Rated ★ 4.0
The CircleRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0- Romeo and JulietRated ★ 4.5
Coco Before ChanelRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
SingRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0