Series
Ratings
31
GoblinRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Jane EyreRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
Beijing My LoveRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Justice PaoRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0