Movies
Ratings
245
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Red RoomsRated ★ 3.5
CureRated ★ 4.5
ChallengersRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
SAS: Red NoticeRated ★ 2.0