Series
Ratings
296
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 0.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 0.5
- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 5.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Death to Snow WhiteRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5