Titles you rated
ShamelessRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Girl From NowhereRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
It's NightRated ★ 2.0