Series
Ratings
81
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
GhostRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
My Sweet CityRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0