Titles you rated
FriendRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5