Titles you rated
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
IbelinRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 1.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 5.0
HerRated ★ 1.5