Titles you rated
Yeah, That's How It IsRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
One More Happy EndingRated ★ 2.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 1.0
Lucky RomanceRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 0.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0