Series
Ratings
22
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5