Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Birthcare CenterRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Strangers Season 1Rated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0