Movies
Ratings
75
Drive My CarRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Great PatrioteersRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Sweet BeanRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 4.0