Titles you rated
Hitman 2Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 5.0
WickedRated ★ 3.5
FirefightersRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
PaprikaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5