Titles you rated
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
MegamindRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0