Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Shark WhispererRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.5
RosettaRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5