Titles you rated
Low LifeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
No Way Out: The RouletteRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
CelebrityRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5