Series
Ratings
215
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.5
Uma Musume Pretty DerbyRated ★ 4.0
Maebashi WitchesRated ★ 4.0- 키즈나이버Rated ★ 2.5
Re:Stage! Dream Days♪Rated ★ 3.5
The Silent ServiceRated ★ 4.0
Revue StarlightRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 3Rated ★ 3.5
Tiger & Bunny Season 2Rated ★ 4.0
Dear RadianceRated ★ 4.5- Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season2Rated ★ 4.0
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5- Celestial MethodRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5
Soaring Sky! Pretty CureRated ★ 3.5
The 13 Lords of the ShogunRated ★ 5.0
What will you do, Ieyasu?Rated ★ 3.5