Titles you rated
- Ghost WriterRated ★ 1.0
- MR. BRAINRated ★ 1.5
Code Blue Season 2Rated ★ 3.5- Code Blue SpecialRated ★ 4.0
- あさが来たRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 1.0
Buzzer BeatRated ★ 1.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 1.0
Marumaru TsumaRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Money CrazyRated ★ 1.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
- Diplomat Kosaku KurodaRated ★ 2.0
- ReboundRated ★ 1.0
Tower of SandRated ★ 2.0- Ooku: The Inner ChamberRated ★ 2.0
- ChangeRated ★ 2.0
The Grand FamilyRated ★ 3.0- Nemuri no MoriRated ★ 2.0