Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 3.0
GiftedRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
When the Last Sword Is DrawnRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 3.0
Toy Story in 3DRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 3.5
VillainRated ★ 2.5
Suspect XRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5