Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 4.0
The BoatRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5- SawRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 4.5
North by NorthwestRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0