Movies
Ratings
206
Killing For The ProsecutionRated ★ 2.5
Before The Coffee Gets ColdRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.0- My Friend "A"Rated ★ 3.0
WaterboysRated ★ 2.5
Love's WhirlpoolRated ★ 2.5
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 3.0
FlightRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
OrangeRated ★ 2.0
The AviatorRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
BakumanRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
Thermae RomaeRated ★ 2.0
Our Little SisterRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 2.5