Series
Ratings
289- おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
Shooting StarRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 3.5
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 4.0
Boys Over Flowers Next Season〜Rated ★ 3.5
Papa for One SummerRated ★ 3.0- 君が教えてくれたことRated ★ 3.0
- ウソコイRated ★ 3.0
- ミセスシンデレラRated ★ 4.0
- 李香蘭Rated ★ 3.5
- Damens WalkerRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5- Watashitachi ga Puropozusarenai no ni wa, 101 no Riyū ga Atte da naRated ★ 3.0
- Good Morning CallRated ★ 4.0
- 昼のセント酒Rated ★ 3.0
You Are Tender When It RainsRated ★ 3.5
Wakako zake Season 2Rated ★ 2.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 2.0
Natsuko KiraRated ★ 3.0- 新キッズ・ウォー 2Rated ★ 3.0