Movies
Ratings
550
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
WonkaRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
A PromiseRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0