Series
Ratings
14
LostRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 1.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Delicious GuysRated ★ 0.5
Attack on TitanRated ★ 5.0