Titles you rated
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Six Days Seven NightsRated ★ 3.0
DreddRated ★ 3.0
G.I. JaneRated ★ 3.0
PaybackRated ★ 3.0
Conspiracy TheoryRated ★ 3.0
The PeacemakerRated ★ 3.0
Safe HouseRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
The Long Kiss GoodnightRated ★ 3.0
EntrapmentRated ★ 3.0
Gone in 60 SecondsRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
SaltRated ★ 3.0