Titles you rated
- My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5