Titles you rated
LiveRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0