Series
Ratings
85
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 3.5
The Grand FamilyRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
- OperavoxRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5