Titles you rated
The PlatformRated ★ 3.0
Ossan's Love: Love or DeadRated ★ 4.0
Romance DollRated ★ 2.5
InuyashikiRated ★ 3.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 0.5
The PurgeRated ★ 1.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Unfriended: Dark WebRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Dark PhoenixRated ★ 2.5