Titles you rated
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0- Method ActingRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 2.5
AbigailRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.5
VictoryRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- Daeshinhae DeuribnidaRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0