Titles you rated
InsaneRated ★ 5.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0