Titles you rated
Demon SlayerRated ★ 4.5- K-ON!Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
Sword Art Online IIRated ★ 3.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0