Movies
Ratings
817
KingmakerRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 3.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Legendary LighterRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Five Feet ApartRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5