Series
Ratings
630- ひみつのアラシちゃん!Rated ★ 3.5
- VS嵐Rated ★ 3.5
- G no ArashiRated ★ 4.0
- 嵐の宿題くんRated ★ 3.5
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
- BonobonoRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
Super Radical Gag FamilyRated ★ 2.5- BeybladeRated ★ 3.0
Mahou Sentai MagirangerRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.0
Pingu Season 2Rated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 4.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 1.0
꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0